Yıllık Öngörü Danışmanlığı

En sağlıklı haliyle, Doğum Haritası Danışmanlığı sonrasında yıllık bazda alınması uygun olan bir danışmanlıktır. Önümüzdeki 1 senelik süreç içerisinde haritanızın astrolojik geçişlerden, tutulmalar ve önemli döngülerden nasıl etki alacağını analiz ettiğimiz danışmanlıktır. Kariyer, aşk, para, sağlık konularında sizi neler bekliyor, nelere dikkat etmeniz gerekiyor, bunları netleştirdiğimiz bu danışmanlık, önünüzü net görmenize ve gerekli önlemleri alıp geleceğe hazırlıklı yaklaşmanıza yardımcı olması açısından oldukça önemlidir. 

*Bu analiz için doğum saatinizi net olarak bilmeniz şarttır. Eğer doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız, bu danışmanlık öncesinde ‘Doğum Saati Belirleme – Rektifikasyon- hizmeti almanız gerekmektedir.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Astrolojik danışmanlık seansları 1 saat sürmekte ve online olmaktadır. Böylece görüşmemizi kayıt altına alabiliyorsunuz.

Horary Danışmanlığı hariç, tüm danışmanlıklar için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız ya da doğruluğundan emin değilseniz, diğer danışmanlıklar için başvurmadan önce Doğum Saati Tespit (Rektifikasyon) Danışmanlığı almalısınız.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan randevu tarihi, bir sonra gelen danışana verilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.

DİĞER ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.