Doğum Saati Tespiti (Rektifikasyon)

Günümüzde doğum saatini net olarak bilmeyen kişi sayısı oldukça fazladır. Hastane kaydı ya da ebeveynler tarafından netleştirilmiş bir doğum saati bulunmuyorsa, sağlıklı biçimde doğum haritası analizi gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır. Çünkü doğum saatiniz, yükseleninizi ve doğum haritanızdaki tüm ayrıştırıcı unsurları belirleyen yegane parametredir.

Doğum saati belirleme yani Rektifikasyon çalışmasını verimli biçimde gerçekleştirebilmek için en fazla 3 saatlik bir tahmin aralığı gerekmektedir. Ayrıca kişinin hayatında en az 3 önemli olay olmalı ve kişi bu tarihleri net biçimde verebilmelidir. Rektifikasyon çalışması öncesinde sizden detaylı bilgiler istenmekte, bunların üzerine çalışma yapılmakta ve doğum saatiniz net biçimde tespit edilmektedir. 

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Rektifikasyon danışmanlığı için birebir görüşme yapılmamaktadır. Analiz için gerekli bilgiler sizden alındıktan sonra, tespit edilen saat ve doğum bilgisi size yazılı olarak iletilir. Bilgilerin yetersiz ya da çelişkili olduğu durumlarda, tarafımca kısa bir teyit görüşmesi talep edilebilir.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan randevu tarihi, bir sonra gelen danışana verilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.

DİĞER ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.