Tarot Danışmanlığı

Tarot Danışmanlığı

Tarot Nedir?

Tarot fal olarak bilinse de, fal değildir. Gelecekle ilgili kehanet yapmaz. Evet/Hayır cevabı alınacak sorulara cevap vermez. Tarot aslında bilinçaltınızda gizli olan, farkında olmadığınız cevapları size gösterir. Dolayısıyla Tarolog yani Tarot okuyucusu, hislerine ve sezgilerine göre size ‘hissettiği’ cevabı vermez. Yalnızca Tarot kartlarını yorumlayarak, kolektif alandan bilinçaltınızda ZATEN varolan bilgiye ulaşır ve kartları doğru yorumlayarak bu bilgiyi size iletir.

Tarot Danışmanlığı Nasıl Olur?

Öncelikle Ruh ve Kişilik kartlarınız belirlenir ve yorumlanır. Ruh kartınız gittiğiniz yolu, Kişilik kartı ise bu yolu hangi özelliklerle yürüdüğünüzü gösterir.

Daha sonra ruhsal yolculuğunuzda şu an neredesiniz ve nereye gitmektesiniz sorularına cevap veren Ruhsal Açılım yapılır. Bu ruhsal açılım uzun süredir içinde olduğunuz süreçlerin bir açıklamasıdır. Gelecekteki potansiyelinize ulaşmanız için size yol gösterir.

Sonrasında aklınızdaki soru için bir açılım yaparak bu kartlardan aldığımız yorumları birlikte değerlendiririz. Eğer birden fazla sorunuz varsa, en fazla 2 soruya kadar tek kart çekilir ve yorumlanır.

Görüşmemizden önce sizden bilgilerinizi alarak açılımları yapıyor ve size yazılı doküman olarak iletiyorum. Eğer dilerseniz, onayınız doğrultusunda Doğum Haritanızı da açarak, yorumları zenginleştirmeyi tercih ediyorum. Daha sonra Zoom programı üzerinden görüşmemizi yapıyoruz. Böylece dilerseniz görüşme kaydı da alabiliyorsunuz.

Tarot danışmanlığı randevusu almak için mesaj gönderebilir ya da mail@cerenyalcin.com adresinden mail gönderebilirsiniz. Astrolojik Tabanlı Tarot Eğitimim ve Sertifikası için Özgeçmiş sayfasına göz atabilirsiniz.

Tarot Danışmanlığı ile Nelere Cevap Alırsınız?

  • Mevcut ilişkinizin / evliliğinizin gidişatı
  • Potansiyel ilişkiler hakkında bilgiler
  • İş ve kariyerle ilgili süreçleriniz
  • Genel gidişatınız ile ilgili süreciniz
  • Ruhsal yolculuğunuzda neredesiniz / nereye gidiyorsunuz? Potansiyeller ve tehlikeler nelerdir?
  • Önümüzdeki 1 yıl ay ay sizi neler bekliyor?
  • Soru cevap açılımı ile sorularınıza cevaplar