Tarot Danışmanlığı

Tarot Danışmanlığı

Tarot Nedir?

Tarot fal olarak bilinse de, fal değildir. Gelecekle ilgili kehanet yapmaz. Evet/Hayır cevabı alınacak sorulara cevap vermez. Tarot aslında bilinçaltınızda gizli olan, farkında olmadığınız cevapları size gösterir. Dolayısıyla Tarolog yani Tarot okuyucusu, hislerine ve sezgilerine göre size ‘hissettiği’ cevabı vermez. Yalnızca Tarot kartlarını yorumlayarak, kolektif alandan bilinçaltınızda ZATEN varolan bilgiye ulaşır ve kartları doğru yorumlayarak bu bilgiyi size iletir.

Tarot Danışmanlığı Nasıl Olur?

Öncelikle sizden sorunuzu ve gerekli bilgileri alıyorum. Sorunuz her ne ise, konunun geçmişine ve güncel durumuna dair bana doğru bilgiler vermeniz çok önemli.

Tarot Danışmanlığında, tarot açılımının yorumu sesli mesaj olarak cep telefonunuza iletilmektedir.

Bu danışmanlığı tercih ederken lütfen Tarot’un piyasada lanse edildiği veya bazı kişilerce uygulandığı gibi ‘fal olmadığını’, en azından benim böyle bir hizmet vermediğimi aklınızda tutunuz.

Tarot danışmanlığı randevusu almak için mesaj gönderebilir ya da mailcerenyalcin@gmail.com adresinden mail gönderebilirsiniz. Tarot Eğitimlerim ve  Sertifikalarım için Aldığım Eğitimler sayfasına göz atabilirsiniz.

Tarot Danışmanlığı ile Nelere Cevap Alırsınız?

  • Mevcut ilişkinizin / evliliğinizin gidişatı
  • Potansiyel ilişkiler hakkında bilgiler
  • İş ve kariyerle ilgili süreçleriniz
  • Genel gidişatınız ile ilgili süreciniz
  • Ruhsal yolculuğunuzda neredesiniz / nereye gidiyorsunuz? Potansiyeller ve tehlikeler nelerdir?
  • Soru cevap açılımı ile sorularınıza cevaplar