Venüs Danışmanlığı

Venüs, sosyal ve romantik ilişkilerimiz ile maddi kazanç potansiyellerimiz hakkında bilgi veren temel göstergedir. Venüs’ün haritanızdaki yerleşimini detaylıca analiz ettiğimiz bu danışmanlıkta, Venüs’ün sağlıklı ve gölge yönlerini, hayatınıza tıkanıklık ya da fırsat olarak yansıdığı durumları ve onarmak için ipuçlarını konuşuyoruz.

Venüs danışmanlığında ana konu başlıklarımız:

  • İlişkilerinizde tekrarlayan problemler
  • Aşk, cinsellik ve kazanç problemleri
  • Psikolojik ve karmik etkilerin anlaşılması
  • Venüs’ü doğru çalıştırmak adına öneriler
  • Şanslı ve önemli tarihler

*Bu analiz için doğum saatinin net olarak bilmesi şarttır. Eğer doğum saati net olarak bilinmiyorsa, bu danışmanlık öncesinde ‘Doğum Saati Belirleme – Rektifikasyon- hizmeti almanız gerekmektedir.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Astrolojik danışmanlık seansları 1 saat sürmekte ve online olmaktadır. Böylece görüşmemizi kayıt altına alabiliyorsunuz.

Horary Danışmanlığı hariç, tüm danışmanlıklar için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız ya da doğruluğundan emin değilseniz, diğer danışmanlıklar için başvurmadan önce Doğum Saati Tespit (Rektifikasyon) Danışmanlığı almalısınız.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için mailcerenyalcin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan randevu tarihi, bir sonra gelen danışana verilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.

DİĞER ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.