Tarih Seçimi (Eleksiyon)

İş kurmak, evlenmek, yeni bir projeye başlamak… her girişimimiz, doğduğu zamanın kalitesine göre şekil alır. Bu yüzden hayatımızdaki önemli adımlarda doğru tarihini seçmek önemlidir. Hem konunuza uygun hem de doğum haritanızla uyumlu en optimum tarihi belirlemeye Eleksiyon diyoruz.

Tarih Seçimi Danışmanlığı alabileceğiniz örnek konu başlıkları:

  • Şirket kurma
  • Yeni işe ya da projeye başlama
  • Nikah ve düğün tarihi
  • Ameliyat tarihi
  • Taşınma

*Bu analiz için doğum saatinin net olarak bilmesi şarttır. Eğer doğum saati net olarak bilinmiyorsa, bu danışmanlık öncesinde ‘Doğum Saati Belirleme – Rektifikasyon- hizmeti almanız gerekmektedir.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Tarih Seçimi Danışmanlığı için birebir görüşme yapılmamaktadır. Analiz için gerekli bilgiler sizden alındıktan sonra, tespit edilen tarih alternatifleri, gerekli açıklama ve uyarılar ile birlikte size yazılı olarak iletilir.

Horary Danışmanlığı hariç, tüm danışmanlıklar için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız ya da doğruluğundan emin değilseniz, diğer danışmanlıklar için başvurmadan önce Doğum Saati Tespit (Rektifikasyon) Danışmanlığı almalısınız.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için mailcerenyalcin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan randevu tarihi, bir sonra gelen danışana verilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.

DİĞER ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.