İlişki Danışmanlığı (Sinastri)

Hayatımıza dahil olan tüm insanlarla o ya da bu şekilde kaderimizin ve dolayısıyla da doğum haritalarımızın kesiştiği noktalar vardır. Bu bir partner, eş, arkadaş ya da iş ortağı olabilir. İlişki Uyum Analizinde, iki kişinin doğum haritaları karşılaştırılarak uyumlu ve uyumsuz özellikler, ilişkiyi bekleyen dinamikler, potansiyel zorluklar ve dikkat edilmesi gereken noktalar ortaya çıkarılır. İki kişi arasındaki kimya ve uyum kadar, kişilerin duygusal ihtiyaçları, zihinsel yönelimleri, ilişkiden beklentileri veya örneğin bir ortaklık analizinde, iş yapış ve sorumluluk duygusundaki paralellikler ya da maddi konulardaki yaklaşım farklılıkları, önceden tespit edildiğinde ilişkinin sağlığına katkı sağlayabilir. Unutulmamalıdır ki, insanların her konuda uzlaşıyor olması değil, farklılıkları tolere edebilme yetenekleri ilişkilerin uzun süreli olmasını sağlamaktadır.

*Bu analiz için her iki kişinin de doğum saatinin net olarak bilmesi şarttır. Eğer doğum saati net olarak bilinmiyorsa, bu danışmanlık öncesinde ‘Doğum Saati Belirleme – Rektifikasyon- hizmeti almanız gerekmektedir.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Astrolojik danışmanlık seansları 1 saat sürmekte ve online olmaktadır. Böylece görüşmemizi kayıt altına alabiliyorsunuz.

Horary Danışmanlığı hariç, tüm danışmanlıklar için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız ya da doğruluğundan emin değilseniz, diğer danışmanlıklar için başvurmadan önce Doğum Saati Tespit (Rektifikasyon) Danışmanlığı almalısınız.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için mailcerenyalcin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan randevu tarihi, bir sonra gelen danışana verilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.

DİĞER ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.