Doğum Haritası Danışmanlığı

Doğduğunuz an ve yer baz alınarak size özel oluşturulan Doğum Haritanızın analiz edilmesidir. Doğum haritanız, bu dünyaya nasıl bir ‘kodlama’ ile geldiğinizi gösterir. Bu kodlama yeteneklerinizi olduğu kadar zayıf yönlerinizi de gösterir. Ruhunuzun bu yaşamda deneyimlemeyi seçtiği ana konu başlığını ve şimdi hangi doğrultuda ilerlemeniz gerektiğini ortaya koyar. Kariyer, sağlık, aşk, para gibi alanlardaki potansiyelinizle beraber hayatınızda kısır döngü haline gelmiş konuların psikolojik ve karmik sebeplerini de bize sunar. Bu analizde önce bu kodlamayı çözer, konuşur, ardından da sizin bu potansiyeli en iyi nasıl işleyebileceğinize odaklanırız. 

*Bu analiz için doğum saatinizi net olarak bilmeniz şarttır. Eğer doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız, bu danışmanlık öncesinde ‘Doğum Saati Belirleme – Rektifikasyon- hizmeti almanız gerekmektedir.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?

Astrolojik danışmanlık seansları 1 saat sürmekte ve online olmaktadır. Böylece görüşmemizi kayıt altına alabiliyorsunuz.

Horary Danışmanlığı hariç, tüm danışmanlıklar için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız ya da doğruluğundan emin değilseniz, diğer danışmanlıklar için başvurmadan önce Doğum Saati Tespit (Rektifikasyon) Danışmanlığı almalısınız.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için mailcerenyalcin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan randevu tarihi, bir sonra gelen danışana verilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.

DİĞER ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.