Çocuk Haritası Danışmanlığı

Çocuğunuzun doğuştan getirdiği yetenek ve yönelimleri, temel mizacını, güçlü/zayıf olduğu yönleri ve potansiyel ilgi alanlarını tarafsız bir gözle analiz ettiğimiz danışmanlıktır. 

Çocuk haritası danışmanlığı, aşağıdaki başlıkları ele alarak, ebeveynlerin çocuklarına ve onlarla olan ilişkilerine dair farkındalığını yükseltmeyi hedefler:

  • Çocuğunuzun mizacı ve yetenekleri 
  • Güçlü ve dikkat gerektiren zor yönleri
  • Desteklenmesi gereken potansiyel ilgi alanları
  • Olası sorunlara yaklaşım önerileri
  • Size neyi öğretmeye geldi? Sizden ne öğrenmeli? Karmik bağlar

*Bu analiz için çocuğunuzun doğum saatini net olarak bilmeniz şarttır. Eğer doğum saatini net olarak bilmiyorsanız, bu danışmanlık öncesinde ‘Doğum Saati Belirleme – Rektifikasyon- hizmeti almanız gerekmektedir.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Astrolojik danışmanlık seansları 1 saat sürmekte ve online olmaktadır. Böylece görüşmemizi kayıt altına alabiliyorsunuz.

Horary Danışmanlığı hariç, tüm danışmanlıklar için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız ya da doğruluğundan emin değilseniz, diğer danışmanlıklar için başvurmadan önce Doğum Saati Tespit (Rektifikasyon) Danışmanlığı almalısınız.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için mailcerenyalcin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan randevu tarihi, bir sonra gelen danışana verilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.

DİĞER ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.