Astrolojik Danışmanlık

Astrolojik Danışmanlık

Astroloji, zamanı ve kendini bilme ilmidir. Kendinin ve zamanın gizemini keşfetmek, doğasını anlamak ve en doğru şekilde hayat rotasını çizmek isteyenler, parmak izi kadar özel olan doğum haritalarını profesyonel astrologlara yorumlatarak, yani astrolojik danışmanlık alarak, hayatlarında hızlı ilerleme sağlayabilirler. Bu şekilde hayat rotalarını doğru çizebilir ve derin bir anlayışla bu rotada emin bir şekilde ilerleyebilirler.

  • Eğer kendinizi gerçekten tanımak ve anlamak istiyorsanız,
  • Etrafınızdaki insanlarla ilişkileriniz neden benzer döngülerde, neden bu işi yapıyorsunuz ve neden bu hayattasınız, merak ediyorsanız,
  • Hayatınızın gerçek amacı nedir ve siz bu amaca ne kadar yakın/uzaksınız, bilmek istiyorsanız,
  • Potansiyelleriniz, yapabilecekleriniz kadar, neyi yapamayacağınızı, dolayısıyla ne ile vakit kaybetmemeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız,

Bir randevu talebi oluşturarak doğum haritanızın detaylı analizini alabilirsiniz.

Doğum haritanız üzerinden yapılacak astrolojik danışmanlık görüşmeleri yaklaşık 2,5-3 saat sürmektedir. Yüz yüze görüşmeler yalnızca Antalya’da olabiliyor. Ancak Skype üzerinden de görüşmemiz mümkün.

Görüşmenin sonrasında, talep ederseniz sizlerle 10 sayfalık bir doküman paylaşılıyor, bunlar konuştuklarımızın bir özeti ve teknik açıklaması gibi düşünülebilir.

Klasik batı astrolojisi ile doğu astrolojisini harmanlayan Karma Tabanlı Spiritüel Astroloji kapsamında danışmanlık veriyorum. Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Merkezi‘nde eğitimlerime devam ediyorum.

Randevu talebi için İletişim sayfasındaki formu doldurabilir, ya da mail@cerenyalcin.com adresine mail atabilirsiniz.

Astroloji Gerçekte Ne Yapar? adlı yazımı okuyarak astroloji ilmi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgiyle ve ışıkla.