Astrolojik Danışmanlık

Astrolojik Danışmanlık

Her birimiz özel bir kodlama ile dünyaya geliriz. Hayatımızın bir aşamasında, özümüzü oluşturan bu kodu çözmek, ne yapmak ve neyi öğrenmek için burada olduğumuzu tarafsız bir gözle görmek isteriz. Astroloji kendimize ve yaşamımıza dair sorularımıza hızlıca ışık tutan, en güvenilir rehberlerden biridir. 

Üstelik Astroloji, farklı yaklaşım ve teknikleri ile yalnızca kişiliğimize ve yaşam yolumuza değil, aynı zamanda geleceğimize, ilişkilerimize ve hatta birbirimizle olan derin bağlara ışık tutar; hayatın döngüselliğini daha iyi anlamamızı ve hızla geçip giden zamanı en doğru biçimde yönetmemizi sağlar.

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ÇEŞİTLERİ

Danışmanlık türleri ile ilgili detay bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Astrolojik danışmanlık seansları 1 – 1,5 saat arasında sürmektedir. Tüm görüşmeleri online gerçekleştiriyoruz. Böylece görüşmemizi kayıt altına alabiliyorsunuz.

Horary Danışmanlığı hariç, tüm danışmanlıklar için doğum saatinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız ya da doğruluğundan emin değilseniz, diğer danışmanlıklar için başvurmadan önce Doğum Saati Tespit (Rektifikasyon) Danışmanlığı almalısınız.

EĞİTİMLERİM
Aldığım eğitim ve seminerlere göz atmak için Aldığım Eğitimler sayfasını inceleyebilirsiniz.

RANDEVU İÇİN

Randevu talebi için İletişim sayfasındaki formu doldurabilir, ya da mailcerenyalcin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

RANDEVULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ

Gün ve saat detaylarını belirlediğimiz randevunuz, ancak ödemesini yapıp dekontunu ilettiğinizde kesinleşir. Ödeme için maksimum 24 saatlik bir opsiyon tanınır, ödeme gerçekleşmez ise, size ayrılmış olan gün bir sonra gelen danışana verilebilir.

Yoğunluk nedeniyle, randevu almak istediğiniz tarihten en az 1 ay önceden iletişime geçip randevunuzu kesinleştiriniz.