Astrolojik Danışmanlık

Astrolojik Danışmanlık

Astroloji kendini bilme ilmidir. Kendi doğasını anlayarak hayat rotasını en doğru şekilde çizmek isteyenler, parmak izi kadar özel olan doğum haritalarını yorumlatarak, bir diğer deyişle astrolojik danışmanlık alarak, hayatlarında hızlı ve emin adımlarla ilerleme sağlayabilirler.
Bu anlamda, astrolojik danışmanlık, size özel o yol haritasını anlatır.
*Eğer kendinizi tanımak ve anlamak istiyorsanız,
*Hayatınızdaki insanlarla ilişkileriniz neden benzer döngülerde ilerliyor bilmek istiyorsanız,
*Hayatınızın gerçek amacı nedir ve siz şu an bu amaca ne kadar yakın ya da uzaksınız, keşfetmek istiyorsanız,
*Potansiyellerinizi ve bu hayat planında neyi yapabileceğiniz kadar neyi yapamayacağınızı, dolayısıyla ne ile vakit kaybetmemeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız,
*İçinde bulunduğumuz sisteme ve onunla olan ilişkinize dair farkındalığınızı yükseltmek istiyorsanız,
benimle iletişime geçip Astrolojik Danışmanlık Randevusu alabilirsiniz.

GÖRÜŞMELER NASIL OLUYOR?
Doğum haritanız üzerinden yapılacak astrolojik danışmanlık görüşmeleri 1,5 saat sürmektedir. Yüzyüze görüşmeler yalnızca Antalya’da olabiliyor. Diğer tüm görüşmeleri Zoom programı üzerinden gerçekleştiriyorum. Böylece görüşmemizi kayıt altına alabiliyorsunuz.
Sizden doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerini alıp, uygun bir tarihte görüşmek üzere size bir randevu veriyorum. Eğer doğum saatiniz kesin olarak belli değilse, sizden bazı detaylı bilgiler talep ederek Rektifikasyon adını verdiğimiz Doğum Saati Belirleme çalışmasını yapıyorum. Görüşmenin sonrasında, sizinle bir doküman paylaşıyorum. Bu doküman, konuştuklarımızın bir özeti ve teknik açıklaması gibi düşünülebilir. Yıllar içinde tekrar tekrar o notlara dönüp bakmak ve bazen de çalışmak gerekliliği doğduğunu kendi deneyimlerimden bildiğim için, yazılı doküman vermeyi özellikle tercih ediyorum.

EĞİTİMLERİM
Klasik ve modern batı astrolojisi ile Karma astrolojiyi harmanlayarak daha ruhsal bir danışmanlık diyebileceğimiz bir danışmanlık sunuyorum. Temel, Orta ve İleri Seviye Astroloji Eğitimimi Astrolog Günseli Bilgen ile tamamladım. Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Merkezi‘nde Temel ve Orta Seviye Karma Astroloji Eğitimimi tamamladım. Halen Dönüşüm Merkezinde  Astrolog Barış Özkırış ile Astro Psikoloji alanında İleri Seviye eğitimime devam etmekteyim. Sertifikalarım için Özgeçmiş sayfasını inceleyebilirsiniz.

Randevu talebi için İletişim sayfasındaki formu doldurabilir, ya da mail@cerenyalcin.com adresine mail atabilirsiniz.

Astroloji Gerçekte Ne Yapar? adlı yazımı okuyarak astroloji ilmi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgiyle ve ışıkla.