5 Element Bayram İnzivası

5 Element Bayram İnzivası

Ayurveda-Yoga-Astroloji

Selim ve Ceren ile Ayurveda, Yoga ve Astrolojiyi Harmanlayarak Kendinizi Keşfetmeye Hazır Olun!

Farklı disiplinler ve bakış açıları ile kendinizi keşfetmeye hazırsanız, 22-26 Mayıs Bayram Tatilinde Fethiye Babakamp’ta gerçekleştireceğimiz yoga inzivası için davetlisiniz.

Evrende her şey elementlerle var olmuştur. Evrenin ve doğanın birer tezahürü olan bizler de bu element yapısına sahibiz. Bu elementer yapı, düşünce şeklimizden beden tipimize, sağlığımızdan kaderimize birçok yönde bizi etkilemekte. Ayurvedanın 5000 yıllık şifai bilgeliği ile Astrolojinin kendini tanıma araçlarını kullanarak elementlerin gücünü anlayacak, kendi element yapımızla en saf doğamızın anlamlarını keşfe çıkacağız.

  • Ayurveda ile element yapımıza özgü beden tipimizi ve zihin yapımızı anlayacak, bize has sağlık reçeteleri oluşturacağız,
  • Astroloji ile doğum haritamızdaki element yapımızı hesaplayarak güçlü ve zayıf yönlerimizi tespit edecek, hayat yolculuğumuzda elementleri verimli şekilde nasıl kullanabileceğimizi öğreneceğiz.

Ve tüm bu yaklaşımları yoga pratiğimize entegre etmeyi deneyimleyeceğiz:

  • Vinyasa yoga uygulamaları aracılığıyla toprak ve ateş elementlerini aktive ederek köklenip arınacak,
  • Yin yoga pratikleri ile su ve toprak elementlerini uyandırarak dişil-eril dengemizi yeniden kuracak,
  • Meditasyon ve nefes çalışmaları ile hava ve eter elementleri aracılığıyla ruhun öz bilgeliğini keşfe çıkacağız.

Kendini tanıma yolundaki herkesi bu benzersiz yoga inzivası için sizi davet ediyoruz:)

Tarih: 22 – 26 Mayıs 2020 (Ramazan Bayramı Tatili)

Yer: Babakamp Eco Ranch & Retreat / Fethiye Babadağ (https://www.babakamp.com/)

Ücret: 1900 TL

Ücrete Dahil Olanlar:

  • 4 gece yarım pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil)
  • Tüm yoga dersleri
  • Tüm atölyeler
  • Babadağ Jeep Safari ve Dağ Yürüyüşü: Sedir ve Akçaağaçların arasından geçerek jeep ile Babadağ’a çıkıyoruz. Zirveye doğru yapacağımız yürüyüş esnasında Babadağın zengin bitki örtüsünü keşfedip, Ölüdenizin muhteşem manzaralarını seyredeceğiz.

Ücrete Dahil Olmayanlar: Yoga inzivası alanına ulaşım ve ekstra harcamalar. Kamp alanına ulaşım katılımcılara aittir. İhtiyacınız olduğu durumda Babakamp’ı arayıp ulaşımla ilgili bilgi alabilirsiniz. Uçakla gelecekler için en yakın havaalanı Dalaman Havaalanı’dır.

Kapora: İnzivamızın verimli geçmesi adına 15 kişi ile sınırlıdır. Yerinizi kesin olarak ayırtmak için lütfen 10 Nisan Cuma gününe dek 1000TL kapora ödemesi yapınız. Otele ödeme yapılacağı için iptallerde kapora iadesi mümkün olmamaktadır.

Kayıt için bizi arayın (0546 544 46 48) ya da mesaj gönderin (mailyogamola@gmail.com) Sevgiyle:)